Volejte:
722 927 345
Pro Volejbal:
606 222 505

Rychlý
kontakt

Fotbalové hřiště

Fotbalové hřiště

Povrch UMT 3.generace s monofilním vláknem, které se netřepí a má velice podobné vlastnosti přírodní trávě (tzn. že vlákno drží, nezašlapává se a UMT je stále měkká) a SBR granulátem (který není vyroben z drcených pneumatik a v létě nepáchne gumou).

Vhodné obutí pro tuto UMT jsou kopačky tzv. „lisovky“ a pochopitelně kopačky tzv. „turfy“.
Rozměry hřiště jsou 96 m x 59 m, plus výběhové zóny, a to 3 m u postraní čáry a 8,5 m za brankami (vhodný prostor pro rozcvičování). Hřiště má ATEST ČMFS, tudíž se na něm můžou hrát veškeré amatérské soutěže až po ČFL (mimo I. a II.ligy dospělých).

Fotbalové hřiště má i vynikající kapacitu osvětlení (306 Lx), což umožňuje hraní mistrovských utkání i ve večerních hodinách. Další velikou výhodou areálu hřiště je, že ze tří stran jsou vybudovány 10 m vysoké ochranné sítě, což minimalizuje ztrátu balónů a nezpomaluje zápasy a tréninky.

V blízkosti hřiště je pochopitelně i zázemí důstojných šaten a klubovna s občerstvením.

Další výhodou je možnost využití přístupu WI-FI v areálu a také zejména dostupnost od metra OPATOV (cca 300 m), či blízkost Dálnice D1 (cca 1 km).

Pronajímatelé mají ty největší zkušenosti a odbornosti z oblasti výstavby UMT a typy umělých povrchů. Proto si dovolují tuto UMT doporučit a označit za jednu z nejlepších v České republice.